Финансирање пројекта од стране НИС-а „Заједници заједно 2020“

Нафтна индустрија Србије ће у оквиру програма “Заједници заједно 2020″ финансирати пројекат под називом:„Увођење система техничке заштите у основним и средњим школама у Кикинди“.
Пројектом је обухваћено једанаест школа, седам основних и четири средње школе у Кикинди. ОШ “Свети Сава” је главни апликант (носилац пројекта) на територији Града.
Циљ пројекта је увођење система видео надзора као превентивне мере за стварање безбеднијег окружења и повећања осећаја сигурности код деце, њихових родитеља и професора.
4.12.2020. потписан је тројни уговор, а потписали су га: Вадим Смирнов, ЗГД/директор Функције за односе са државним органима и корпоративне комуникације, Никола Лукач, градоначелник Кикинде и Гордана Рацков, директор ОШ „Свети Сава“ у Кикинди.
Завршетак реализације се планира за 30. јун 2021. године.

This entry was posted in Školski život. Bookmark the permalink.