Ликовни конкурс и такмичење „Лепо писање“ – Дан школе 2021

У оквиру обележавања Дана школе и школске славе, у нашој школи је организован ликовни конкурс и такмичење „Лепо писање“.
На ликовном конкурсу „Једна прича из живота Светог Саве“, ученици су се присетили да је Свети Сава просвећивао народ, ширио знање, а памтимо га и по ктиторском раду. Својим поступцима, помагањем свакоме кога сретне, својом праведношћу, учио нас је колико је важно волети све људе око себе, волети своје и поштовати туђе. Свака прича из Савиног живота за нас је једна поука.
Сви ученици су похваљени за изузетне радове. Радови су постављени у холу и трпезарији школе.
У среду, 27. јануара 2021. године, у преподневним сатима одржано је такмичење у Лепом писању, које сваке године традиционално организујемо. Ученици нижих разреда и овога пута су показали да имају талента у лепом писању, а најбољи међу њима су:
I разред
   Теја Бабић I3 – прво место
   Огњен Терек I1 – друго место
   Марија Брканлић I2 – треће место
II разред
   Миа Попов II1 – прво место
   Дејана Дивијачки II1 – друго место
   Филип Нађалин II2 – треће место
III разред
   Вукашин Бадрљички III2 – прво место
   Драгана Аранбашић III1 – друго место
   Лука Ердељан III2 – треће место
IV разред
   Миљана Томић IV3 – прво место
   Мила Пејчић IV1 – друго место
   Немања Лазиница IV1 – треће место

This entry was posted in Školski život. Bookmark the permalink.