Besplatni onlajn kursevi engleskog jezika

Dragi učenici,

Obaveštavamo vas da smo u saradnji sa kompanijom LINKgroup obezbedili besplatne onlajn kurseve engleskog jezika – svih nivoa za đake naše škole koji žele da ovladaju znanjem engleskog jezika.

BusinessAcademy, kao deo kompanije LINKgroup, ovim kursevima pruža fantastičnu priliku đacima koji imaju želju da unaprede svoje znanje engleskog kako bi ostvarili lični napredak i unapredili svoje jezičke sposobnosti – koje će im omogućiti značajnu prednost u obrazovanju i poslovnom svetu.

Odabrani učenici dobiće poklon-kod kojim će ostvariti pravo na besplatan kurs. Kada unesu taj kod na prijavnu stranu, na mejl koji su uneli kao svoj dobiće sva potrebna uputstva za pohađanje onlajn-kursa.

Pozivamo sve đake da se uključe u usavršavanje znanja engleskog jezika kako bi time sebi omogućili veće, bolje i perspektivnije prilike za budućnost, obrazovanje, putovanja i razvoj karijere.

This entry was posted in Školski život and tagged , . Bookmark the permalink.