Članci

Nagrada nastavniku Danilu Borovnici

20. april 2012. - slike sa dodele nagrada

Naš kolega, profesor matematike Danilo Borovnica, osvojio je drugu nagradu na konkursu "Digitalni čas 2" u kategoriji matematika, informatika i tehničko obrazovanje. Ovaj konkurs raspisalo je Ministarstvo kulture, informisanja i informacionog društva sa ciljem da podstakne upotrebu informacionih tehnologija u nastavi. Rad je trebalo da predstavlja prikaz jedne nastavne jedinice i da bude usklađen s važećim nastavnim programom, a realizaciju da prati upotreba informacionih tehnologija kao nastavnog sredstva.

U takmičarskoj kategoriji u kojoj je nagrađen nastavnik Borovnica bilo je oko osamdeset radova, a njegov "digitalni čas" zauzeo je treće mesto, čime je osvojio drugu nagradu. Svečana dodela nagrada bila je danas, 20. aprila 2012.

Danilo