Prijavljivanje za upis prvaka u željenu školu

Poštovani roditelji i dragi budući prvaci,

Do 1. februara 2018. data vam je mogućnost da se opredelite za upis deteta u željenu osnovnu školu za školsku 2018/19. godinu. Dovoljno je da dođete i sekretarijatu škole dostavite podatke o detetu svakog radnog dana od 8 do 15 časova. Potrebni podaci o detetu:

• Ime i prezime
    • Ime roditelja
    • Matični broj (JMBG)
    • Datum rođenja
    • Adresa stanovanja
    • Telefon
    • Vrtić u koji je išlo dete
Napomena: Možete poneti zdravstvenu knjižicu deteta jer se u njoj nalaze svi potrebni podaci za prijavu. Za eventualna pitanja u vezi sa upisom, možete se obratiti sekretarijatu škole na telefon: 400 - 270.

Prvi1
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Nastavlja se akcija Čep u džep

4. septembar 2014.

Da bi se od čoveka moglo očekivati i zahtevati ekološko ponašanje, potrebno ga je prethodno obrazovati. Dakle, situaciju ne treba prepuštati slučaju, nego je deci neophodno pružati znanja o osnovnim ekološkim pitanjima i ukazivati na neophodnost racionalnog korišćenja prirodnih resursa. To se može jedino uvođenjem ekoloških sadržaja u obrazovni sistem vaspitanja i obrazovanja.

Samo jedan u nizu takvih sadržaja u našoj školi protekle godine bila je akcija Učeničkog parlamenta pod nazivom Čep u džep. Sakupljali smo plastične čepove tokom cele godine i sakupili 163 kilograma plastike. Firma Granplast iz Bečeja posetila nas je u junu mesecu i otkupila sakupljeni materijal. Tom prilikom dogovorili smo dalju saradnju. Novac koji smo ovoga puta zaradili biće utrošen za obnavljanje sportskih tribina u školskom dvorištu. Kako smo uspešno realizovali akciju, ona će se nastaviti i u ovoj školskoj godini. Nadamo se još masovnijem odzivu učenika i roditelja i boljem rezultatu.

cepdžep2