Početak nove školske 2015/16. godine:
SeminariRed
Seminari
                               UsavrsavanjeRed
Usavršavanje
                               TutorijaliRed
Tutorijali
Dobra praksa

Početak nastave u novoj školskoj godini

Prvi nastavni dan u novoj školskoj godini je UTORAK, 1. septembar 2015. godine, kada:

• pre podne u 8.00 kreću učenici od 1. do 4. razreda,
  • a posle podne u 13.00 učenici od 5. do 8. razreda.

Obaveštenje za PRVAKE
  • Prve nedelje učenici dolaze u školu u 8:00 i imaće po tri časa. Prvog dana treba da ponesu sveske iz srpskog jezika, matematike i štilorku.
  • Poneti sa sobom flašicu vode i užinu, jer podela užine preko škole počinje 7. septembra.
Prvaci

Klik do znanja

22. februar 2012.

klikdoznanja.edu.rs

Klik do znanja je obrazovni portal namenjen nastavnicima škola u Srbiji. Osmišljen je sa ciljem da osavremeni obrazovno-vaspitni proces u našim školama i bude mesto okupljanja svih ljubitelja informacionih tehnologija.

Goran Stojković

klikdoznanja