Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
SeminariRed
Seminari
                     UsavrsavanjeRed
Usavršavanje
                     TutorijaliRed
Tutorijali
Dobra praksa

Prijavljivanje za upis prvaka u željenu školu

Poštovani roditelji i dragi budući prvaci,

Do 1. februara 2015. data vam je mogućnost da se opredelite za upis deteta u željenu osnovnu školu za školsku 2015/16. godinu. Dovoljno je da dođete i sekretarijatu škole dostavite podatke o detetu svakog radnog dana od 8 do 15 časova. Potrebni podaci o detetu:

• Ime i prezime
    • Ime roditelja
    • Matični broj (JMBG)
    • Datum rođenja
    • Adresa stanovanja
    • Telefon
    • Vrtić u koji je išlo dete
Napomena: Možete poneti zdravstvenu knjižicu deteta jer se u njoj nalaze svi potrebni podaci za prijavu. Za eventualna pitanja u vezi upisa, možete se obratiti sekretarijatu škole na telefon: 400 - 270.

Prvaci

Klik do znanja

22. februar 2012.

klikdoznanja.edu.rs

Klik do znanja je obrazovni portal namenjen nastavnicima škola u Srbiji. Osmišljen je sa ciljem da osavremeni obrazovno-vaspitni proces u našim školama i bude mesto okupljanja svih ljubitelja informacionih tehnologija.

Goran Stojković

klikdoznanja