Serbian Chinese (Simplified) English French German Hungarian Italian Norwegian Romanian
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
SeminariRed
Seminari
                                     UsavrsavanjeRed
Usavršavanje
                                     TutorijaliRed
Tutorijali
                                     eCasopisRed
eČasopis
                                     FacebookRed
facebook
                                     MoodleRed
moodle
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Okružno takmičenje iz istorije - 2013.

20. april 2013 - Galerija slika

Naša škola je u subotu, 20. aprila bila domaćin Okružnog takmičenja iz istorije. U takmičenju su učestvovali učenici iz 7 škola našeg Okruga koji su na opštinskom nivou pokazali najviše znanja. Takmičenje je obuhvatalo učenike od 5. do 8. razreda. Dalji plasman na republičko takmičenje ostvarila su tri učenika iz Kikinde, dvojica iz 8. i jedan iz 7. razreda.

Testove i rešenja sa opštinskog takmičenja iz istorije možete preuzeti iz tabele ispod.

 

Testovi

Rešenja

5. razred

Junior Icon 99

Junior Icon 99

6. razred

Junior Icon 99

Junior Icon 99

7. razred

Junior Icon 99

Junior Icon 99

8. razred

Junior Icon 99

Junior Icon 99


Tabele sa rang listom svih takmičara, po razredima:

Kategorija 5. razred

Rang

Ime i prezime

Škola

Mesto

1

Aleksandar Pajtašev

OŠ "1. Oktobar"

Bašaid

1

Pavle Marković

OŠ "Vuk Karadžić"

Kikinda

2

Mate David

OŠ "Novak Radonić"

Mol


Kategorija 6. razred

Rang

Ime i prezime

Škola

Mesto

1

Imre Sabo

OŠ "10. Oktobar"

Horgoš

2

Marta Beatriks

"J. J. Zmaj"

Novi Kneževac

2

Nemanja Bungin

OŠ "J. J. Zmaj"

Novi Kneževac

3

Norbert Farago

OŠ "Novak Radonić"

Mol


Kategorija 7. razred

Rang

Ime i prezime

Škola

Mesto

1

Mateja Vukmirica

OŠ "Jovan Popović"

Kikinda

2

Filip Mičik

OŠ "J. J. Zmaj"

Novi Kneževac


Kategorija 8. razred

Rang

Ime i prezime

Škola

Mesto

1

Momčilo Novaković

OŠ "Žarko Zrenjanin"

Kikinda

2

Bojan Grujić

OŠ "1. oktobar"

Bašaid

3

Luka Adamović

OŠ "J. J. Zmaj"

Kanjiža

4

Zorana Momić

OŠ "J. J. Zmaj"

Novi Kneževac

5

Jovana Miladinov

OŠ  "1. oktobar"

Bašaid

6

Arkadije Bakić

OŠ "1. oktobar"

Bašaid

7

Magdalena Žeravica

OŠ "Žarko Zrenjanin"

Kikinda

7

Milica Zakić

OŠ "J. J. Zmaj"

Novi Kneževac

8

Ana Vujin

OŠ "Jovan Popović"

Kikinda

9

Anđela Mičik

OŠ "J. J. Zmaj"

Novi Kneževac

10

Jovan Arsenov

OŠ "J. J. Zmaj"

Novi Kneževac

11

Marko Rađenović

OŠ "Sveti Sava"

Kikinda

12

Aleksandar Pihe

OŠ "J. J. Zmaj"

Kanjiža

Statistika

777974
DanasDanas998
JučeJuče1056
Ove nedeljeOve nedelje2054
Ovaj mesecOvaj mesec23868
UkupnoUkupno777974

Webmail

Mail-Maroon 2

Prijava