Serbian Chinese (Simplified) English French German Hungarian Italian Norwegian Romanian
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
PrimeriDobrePrakdeBlack
DobraPraksa
                          eCasopisRed
eČasopis
                          AktivnaSkola
AktivnaŠkola
                          FacebookRed
facebook
                          MoodleRed
moodle
                          Instagram
Instagram
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

HIPPO međunarodno takmičenje iz engleskog jezika

20. mart 2013 - Galerija slika

U subotu, 16. marta, naša škola bila je domaćin prvog HIPPO međunarodnog takmičenja iz engleskog jezika.

HIPPO međunarodno takmičenje iz engleskog jezika organizuje asocijacija GLOBAL INPUT – LCCI IQ Reps za Italiju, Sloveniju i Balkan, a ono je otvoreno za sve učenike između 10 i 19 godina starosti. Takmičari su podeljeni u pet kategorija u odnosu na godište, odnosno razred koji pohađaju.

Takmičenje se odvija u dva kruga, preliminarni i finalni. Preliminarni krug je zakazan za 16. mart 2013, dok će finalni krug biti održan u Italiji, u mestu Lido di Jesolo, 11. i 12. maja 2013. godine. Na finalnom takmičenju će učestvovati 25 najbolje rangiranih takmičara iz cele Srbije.

Svi učesnici takmičenja će dobiti sertifikat za učešće, a svi kandidati koji polože ispit u finalu biće nagrađeni međunarodno priznatim sertifikatom za engleski jezik.

Na preliminarnom takmičenju održanom 16. marta u našoj školi učestvovalo je po 18 đaka V i VI razreda, 10 đaka VII razreda i 6 đaka VIII razreda, ukupno 51 đak naše škole i jedna učenica VII razreda OŠ "Feješ Klara". Svi učesnici takmičenja do sada su pokazali izuzetno znanje, zalaganje i interesovanje za engleski jezik.

Sudeći po reakcijama, đaci su zadovoljni pokazanim u sva tri testa (čitanje, slušanje i pisanje).

HIPPO

Školski Google Webmail

MailRed